Košík
2 položky
Náhľad
Zoradiť podľa

PC-AC-EC Cont Euro AC Power Cord

Kód: 43446
3,95 € s DPH
3,80 € s DPH
zvyčajne do 24hodin

OEM X120 1G SFP LC SX Transceiver

Kód: 22177
5,65 € s DPH
5,50 € s DPH
zvyčajne do 24hodin

Allied Telesis 1000SX GBIC 550m AT-G8SX

Kód: 12568
8,20 € s DPH
7,95 € s DPH
zvyčajne do 24hodin

OEM X121 1G SFP LC SX Transceiver

Kód: 14228
11,80 € s DPH
11,40 € s DPH
zvyčajne do 24hodin

SFP 1G MM 850nm 550m Cisco

Kód: 4603
12,00 € s DPH
11,60 € s DPH
zvyčajne do 24hodin

Signamax 100-32MM, 1G SFP opt.modul MM LC,Cisco k.

Kód: 51344
11,90 € s DPH
11,60 € s DPH
zvyčajne do 24hodin

Signamax 100-32SM-LR20, 1G SFP modul SM LC,20km,C.

Kód: 56734
12,90 € s DPH
12,60 € s DPH
zvyčajne do 24hodin

OEM X121 1G SFP LC LX Transceiver

Kód: 15848
13,40 € s DPH
13,10 € s DPH
zvyčajne do 24hodin

OEM X120 1G SFP LC LX Transceiver

Kód: 10465
13,60 € s DPH
13,20 € s DPH
nie je skladom

UBNT UF-RJ45-1G, 1G Metalický Modul

Kód: 62158
16,00 € s DPH
15,60 € s DPH
zvyčajne do 24hodin

MIKROTIK SFP modul MM 850nm (550m)

Kód: 54602
16,30 € s DPH
15,80 € s DPH
zvyčajne do 24hodin

Signamax 100-36MM, 10G XFP modul, MM, 300m

Kód: 5878
16,70 € s DPH
16,30 € s DPH
zvyčajne do 24hodin

TP-Link TL-SM311LM Gigabit Multi-mode MiniGBIC/SFP LC Module, 550/275m distance

Kód: 38712
18,00 € s DPH
17,50 € s DPH
zvyčajne do 24hodin

TP-Link TL-SM311LS Gigabit Single-mode MiniGBIC/SFP LC Module, 10km

Kód: 38713
18,00 € s DPH
17,50 € s DPH
zvyčajne do 24hodin

UBNT U Fiber UF-MM-1G, 2-PACK [2ks (1 pár) SFP 1G modulů, Multi-Mode, LC konektor]

Kód: 69797
18,10 € s DPH
17,60 € s DPH
zvyčajne do 24hodin