Košík
2 položky

Allied Telesis

Náhľad
Zoradiť podľa

Allied Telesis AT-WLMT 1ks

Kód: 63459
3,90 € s DPH
3,75 € s DPH
zvyčajne do 24hodin

Allied Telesis 1000SX GBIC 550m AT-G8SX

Kód: 12568
8,85 € s DPH
8,60 € s DPH
zvyčajne do 24hodin

Allied Telesis 10/100 15km SC WDM AT-FS238B/1

Kód: 4515
13,40 € s DPH
13,00 € s DPH
zvyčajne do 24hodin

Allied Telesis 100FX (LC) SFP 15km AT-OSPFX/15

Kód: 55859
24,00 € s DPH
23,30 € s DPH
nie je skladom

Allied Telesis 5xGB ext.PSU AT-GS910/5E-50

Kód: 23957
54,90 € s DPH
53,30 € s DPH
zvyčajne do 48hodin

Allied Telesis 100FX (LC) SFP 2km AT-SPFX/2

Kód: 26343
57,50 € s DPH
55,90 € s DPH
zvyčajne do 48hodin

Allied Telesis AT-SBxFAN12-NCB1

Kód: 25843
64,10 € s DPH
62,30 € s DPH
nie je skladom

Allied Telesis 500m 850nm 1000Base-SX (LC) SFP - Hot Swap

Kód: 29676
65,60 € s DPH
63,80 € s DPH
zvyčajne do 48hodin

Allied Telesis 1000SX (LC) SFP 550m AT-SPSX

Kód: 288
65,90 € s DPH
64,10 € s DPH
zvyčajne do 24hodin

Allied Telesis 8xGB switch AT-GS910/8E

Kód: 21388
71,20 € s DPH
69,20 € s DPH
nie je skladom

Allied Telesis 802.11n wifi router AT-WR2304N

Kód: 2532
74,20 € s DPH
72,10 € s DPH
nie je skladom

Allied Telesis 8xGB switch AT-GS910/8

Kód: 37656
75,20 € s DPH
73,10 € s DPH
zvyčajne do 24hodin

Allied Telesis ST media conv.MM 2km AT-MC101XL

Kód: 1477
84,20 € s DPH
81,90 € s DPH
zvyčajne do 48hodin

Allied Telesis SC media conv.MM 2km AT-MC102XL

Kód: 63467
84,70 € s DPH
82,40 € s DPH
zvyčajne do 48hodin

Allied Telesis 1000X (LC) SFP 2Km AT-SPEX

Kód: 42264
94,30 € s DPH
91,70 € s DPH
zvyčajne do 24hodin

Filtrovať podľa:

Zrušiť všetko
Min: 3 Max: 11119
3 11119